Bonikka látková panenka 31 cm - Rose –růžové manšestrové šaty

Kód: 9902M284
428 Kč / ks 353,72 Kč bez DPH
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bonikka látková panenka 31 cm

Inspirací pro vytvoření panenek Bonikka byla rodina ... silné pouto, které nás spojuje a přes které vyjadřujeme lásku a smysl pro sounáležitost.Každá panenka čeká, aby si ji osvojil někdo speciální a aby se mu stala oblíbeným věrným přítelem a vždy mu připomínala, že je milován.

Hra s panenkou rozvíjí kromě jemné motoriky i schopnost pomáhat, vcítit se, posiluje vrozený mateřský instinkt, péči a přes hrané příběhy napomáhá rozvoji fantazie a představivosti.

Panenky Bonikka jsou ručně vyrobené z příjemně měkké certifikované bavlny v rodinné továrně na Srí Lance, fair trade způsobem, kde zaměstnanci dostávají férovou mzdu a pracují ve výborných podmínkách.Panenka je příjemně měkká a proto je vhodná i na tulenía na spaní.

  • 100%-níbavlna, certifikovaná, příjemně měkká
  • Výplň zrecyklovaných PET lahví
  • Šaty sa dají svlékat
  • Testováno podle EU norem

Všechny produkty Bonikka jsou vyrobeny s ohledem na životní prostředí.Víme, že respektovat životní prostředí znamená respektovat celou naši planetu, kterou tak chráníme pro další generace.

Výška cca 31cm

Ruby–modré jeansové šaty

Rose–růžové manšestrové šaty

 

Jak vznikla Bonikka

Bonikka se zrodila na Srí Lance z rodinné tradice,která vznikla v roce 1895 z jednoduchého skutku s obrovským významem. Otec daroval své dceři,která odešla z domu, aby si založila vlastní rodinu,malou porcelánovou panenku na rozloučenou.Panenka jí měla připomínat jaké pevné je pouto rodiny,jaká nekonečná je láska a podpora rodičů. Od té doby tato malá panenka putovala generacemi a připomínala ženám tyto důležité hodnoty.Mano -dnešní ředitelka rodinné fabriky na výrobu hraček DSL Lanka –dostala toto vzácné dědictví darem od své maminky a odkaz, který toto gesto nesl byl pro ni tak silný, že se roky později rozhodla zprostředkovat jej mnohem mladším dětem, dívkám a chlapcům, kteří se právě učí pochopit kým jsou, kam patří a co pro ně znamená okolní svět. A tak Mano vytvořila řadu výjimečnýchmazlivých panenek vyrobených důkladnou ruční prací, ze zdravých přírodních materiálů a nazvala je Bonikka, což v sinhálštině znamená "panenka".

Doplňkové parametry

Kategorie: Látkové panenky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: