Samotvrdnoucí modelovací hmota Air Dry – Dinosauři (Mix Dino)
Kód: 145395Detailní popis produktu
Vydejte se s dětmi do světa dinosaurů! Samotvrdnoucí modelovací hmota Air Dry – Dinosauři přináší kreativní zábavu, při které si děti vytvoří vlastního prehistorického kamaráda. Stačí otevřít balení, vymodelovat figurku podle obrázku na obalu a nechat ji přirozeně uschnout na vzduchu.
Modelovací hmota je měkká, lehká a velmi dobře se tvaruje, nelepí se na ruce a není potřeba ji péct. Po zaschnutí si děti mohou hotového dinosaura vystavit v pokojíčku nebo si s ním dál hrát.
Sada potěší všechny malé milovníky pravěku. V nabídce najdete několik oblíbených druhů dinosaurů, například:
- 🦕 Triceratopse
- 🦖 Brachiosaura
- 🦎 Ankylosaura
- 🦕 Ceratosaura
Při modelování děti přirozeně rozvíjejí:
- jemnou motoriku,
- kreativitu a fantazii,
- trpělivost a soustředění,
- koordinaci rukou a očí.
Vlastnosti
- 🦖 samotvrdnoucí modelovací hmota,
- 🌬️ tvrdne na vzduchu – bez pečení,
- 🖐️ měkká a snadno tvarovatelná,
- 👍 nelepí se na ruce,
- 🎨 vhodná pro domácí tvoření, školky i kreativní dílny,
- 👧 doporučeno pro děti od 5 let.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
MFP Paper s.r.o. je český výrobce a dodavatel papírenského, školního a dárkového sortimentu s dlouholetou tradicí. Zaměřuje se na moderní design, pečlivé zpracování a širokou nabídku produktů, které zpříjemňují každodenní práci, učení i obdarovávání. V jejich sortimentu najdete například blahopřání, kalendáře, diáře, dárkové obaly, kreativní potřeby či školní pomůcky.
Firma klade důraz na spolehlivost, kvalitní materiály a dostupnou cenu, díky čemuž se její výrobky staly oblíbenou volbou zákazníků napříč Českou republikou.
| Výrobní společnost : | MFP paper s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Gen.Štefánika 3581/52 750 02 Přerov |
