Cestujeme ZERO WASTE

Jedete na výlet, dovolenou nebo chalupu a nechcete zbytečně tvořit odpad? Máme pro vás pár tipů, jak cestovat a netvořit odpad:

1. OBALY NA SVAČINU ČI OBĚD - balíte svačinu do papírových ubrousků a igelitových sáčků, které po každé svačině vyhodíte? Zkuste papírové ubrousky nahradit látkovými nebo voskovanými ubrousky. Nebo pokud je svačina větší , můžete zkusit nerezové dózy či Zdravou sváču .

2. OPAKOVANĚ PLNITELNÉ KAPSIČKY NA PŘESNÍDÁVKU - kupujete na cestu dětem přesnídávky? Zkuste vyrobit domácí, které naplníte do opakovaně plnitelných kapsiček na přesnídávky

3. NEREZOVÉ LÁHVE A TERMOLÁHVE - kupujete na výlet vždy novou PET láhev s pitím, kterou po výletě vyhodíte? Kupte si nerezovou láhev PURA, které můžete měnit uzávěr dle potřeby (náústek, brčko, sportovní uzávěr s brčkem nebo sportovní uzávěr).

4. OPAKOVANĚ POUŽITELNÉ KELÍMKY NA KÁVU - milujete kávu a kupujete si ji i na výletě? Vadí vám vyhazovat plastové kelímky na kávu po každé kávě? Vemte si s sebou opakovaně plnitelný kelímek!

 

 

 
  • Řadit dle:
  • 55 položek celkem

Stránka 1/4

Další produkty
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich ochranou a zpracováním.