Kvído - hry pro malé objevitele

Kvído je edice vzdělávacích her od ALBI, určený pro děti ve věku od 3-8 let. Průvodcem značky je chytrá a vynalézavá chobotnice, která se jmenuje Kvído

K = kvízy
V = vědění
I = inspiraci
D = dovednosti
O = objevování

Kvído hry jsou určeny dětem ve věku 3–8 let a přináší jim zábavné objevování světa kolem nás. Při vývoji her výrobce spolupracuje s dětskými psychology, logopedy a speciálními pedagogy. Kvído rozvíjí kreativní myšlení a grafomotoriku, koncentraci a logické uvažování, slovní zásobu a komunikaci.

Hry Kvído jsou zpracovány, aby vydržely opakované hraní předškoláků a také, aby se snadno daly sbalit na cesty. Hry mají varianty pro více věkových skupin, takže se u her pobaví třeba i různě staří sourozenci.

Jaké hry chobotnice Kvído přináší?

  • Kvído cestovatel - tato edice je určena pro rodiče a děti ve věku od 4 do 12 let, kteří rádi cestují po České Republice a hledají tipy na výlety, rádi na cestách plní úkoly a výzvy. Zážitkovými výlety vás bude provázet chobotnice Kvído a společně se můžete vydat za pokladem nebo jen na zajímavá místa po celé České Republice.
  • Kvído školák - pro všechny malé školáky, kteří chtějí lépe číst, počítat, prostě zvládat školu levou zadní.
  • Kvído objevitel - Zábavné objevování okolního světa pro děti už od 3 let. Kvízy, hádanky, sešity aktivit.
  • Kvído umělec - Hravé tvoření s Kvídem pro nejmenší děti.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení